Rada Gminy Słupno


Przewodnicząca Rady Gminy Słupno:

Małgorzata Barbara Sawicka - m.sawicka@ rada.slupno.eu

Wiceprzewodniczący Rady Gminy Słupno:

Paweł Baranowski - p.baranowski@rada.slupno.eu 


Radni:

Chirzyńska Romana - r.chirzynska@rada.slupno.eu 

Durniat Magdalena - m.durniat@rada.slupno.eu           

Grabowski Władysław - w.grabowski@rada.slupno.eu

Jarowicz Tomasz Stanisław - t.jarowicz@rada.slupno.eu

Karpińska-Rosiak Agnieszka Beata - a.karpinska-rosiak@rada.slupno.eu

Mioduski Andrzej Zbigniew - a.mioduski@rada.slupno.eu

Pietrzak Andrzej - a.pietrzak@rada.slupno.eu

Piórkowski Tomasz - t.piorkowski@rada.slupno.eu    

Rączkowski Józef Romuald - j.raczkowski@rada.slupno.eu

Szenk Janusz Kazimierz - j.szenk@rada.slupno.eu

Śliwiński Jarosław - j.sliwinski@rada.slupno.eu

Węgliński Piotr - p.weglinski@rada.slupno.eu

Zalewska Anna - a.zalewska@rada.slupno.eu  

 



Postanowienie Komisarza Wyborczego w Płocku z dnia 26 sierpnia 2019 r. zobacz

Informacje o dokumencie:
  • Informację wprowawdził(a) do BIP: Ulicki Tomasz
  • Data udostępnienia w BIP: 2018-11-26 11:04:12
  • Informacja zaktualizowana przez: Ulicki Tomasz
  • Data ostatniej aktualizacji: 2019-12-23 16:17:56
  • Liczba odsłon: 435
  • Historia dokumentu:

[Liczba odsłon: 2286356]

przewiń do góry