Rada Gminy Słupno

Kadencja 2018-2023


  

Przewodnicząca Rady Gminy Słupno:

Małgorzata Barbara Sawicka
m.sawicka@ rada.slupno.eu

Wiceprzewodniczący Rady Gminy Słupno:

Paweł Baranowski
p.baranowski@rada.slupno.eu 



Przyjęcia interesantów w sprawie skarg i wniosków odbywają się

w pierwszą i trzecia środę miesiąca w godz. 15:00-16:30 w pok. 13d

po wcześniejszym kontakcie z Biurem Rady


Radni:

Chirzyńska Romana - r.chirzynska@rada.slupno.eu 

Durniat Magdalena - m.durniat@rada.slupno.eu           

Grabowski Władysław - w.grabowski@rada.slupno.eu

Karpińska-Rosiak Agnieszka Beata - a.karpinska-rosiak@rada.slupno.eu

Mioduski Andrzej Zbigniew - a.mioduski@rada.slupno.eu

Pietrzak Andrzej - a.pietrzak@rada.slupno.eu

Piórkowski Tomasz - t.piorkowski@rada.slupno.eu    

Rączkowski Józef Romuald - j.raczkowski@rada.slupno.eu

Jarowicz Tomasz Stanisław - t.jarowicz@rada.slupno.eu

Szenk Janusz Kazimierz - j.szenk@rada.slupno.eu

Śliwiński Jarosław - j.sliwinski@rada.slupno.eu

Węgliński Piotr - p.weglinski@rada.slupno.eu

Zalewska Anna - a.zalewska@rada.slupno.eu

 



Biuro Rady

Emilia Adamkowska

e-mail:biurorady@slupno.eu

tel: 24 267 95 88



Informacje o dokumencie:
  • Informację wprowawdził(a) do BIP: Barbara Malinowska
  • Data udostępnienia w BIP: 2003-07-03 14:28:11
  • Informacja zaktualizowana przez: Ulicki Tomasz
  • Data ostatniej aktualizacji: 2020-02-24 13:10:19
  • Liczba odsłon: 32810
  • Historia dokumentu:

[Liczba odsłon: 2291989]

przewiń do góry