Radni Gminy Słupno wybrani w wyborach przedterminowych w dniu 20.08.2017 r.

Okręg

Granice okręgu

Imiona i nazwisko

Komitet wyborczy

Nr 1

Bielino, Rydzyno

Anna Aneta Głowacka

KWW Rozwój Gminnej Wsi Rydzyno i Bielino

Nr 2

Borowiczki-Pieńki ulice: Boczna, Borówkowa, Gajowa, Głęboka, Iglasta, Krakowska, Krzywa, Kupiecka, Liściasta, Lokalna, Łąkowa, Międzylas, Mokra, Perłowa, Piastowska, Poddębiec, Pszczela, Słowiańska, Wodna, Wspólna, Zakątek, Zbożowa

Dariusz Kępczyński

KW Stowarzyszenie "Nasza Gmina Słupno"

Nr 3

Liszyno ulice: Bartnicza, Ciesielska, Dekarska, Jagiellońska, Królowej Jadwigi, Migdałowa, Miętowa, Pogodna, Poprzeczna, Przytulna, Radosna, Rodzinna, Rymarska, Spokojna, Wawrzyńca Sikory, Wesoła, Widna

Jarosław Śliwiński

KW Stowarzyszenie "Nasza Gmina Słupno"

Nr 4

Wykowo

Janusz Kazimierz Szenk

KW Stowarzyszenie "Nasza Gmina Słupno"

Nr 5

Barcikowo, Święcieniec, Ramutowo, Mijakowo

Marcin Gorzelany

KWW Marcina Gorzelanego

Nr 6

Miszewko Strzałkowskie, Miszewko-Stefany, Sambórz

Tomasz Piórkowski

KW Stowarzyszenie "Nasza Gmina Słupno"

Nr 7

Stare Gulczewo, Gulczewo, Mirosław

Andrzej Pietrzak

KW Stowarzyszenie "Nasza Gmina Słupno"

Nr 8

Nowe Gulczewo I ulice: Basztowa, Bohuna (od nr 13 do nr 20), Chocimska (od nr 6 do nr 8), Hajduczka, Hetmańska, Husarska (od nr 1 do nr 4), Kasztelańska, Ketlinga (od nr 8 do nr 19), Kmicica, Rogozińska, Ruciana (od nr 10 do nr 11), Rycerska, Rzędziana, Senatorska (od nr 2 do nr 12), Skrzetuskiego, Stepowa (od nr 2 do nr 12), Szlachecka (numery parzyste od nr 2 do nr 130), Ukryta, Wołodyjowskiego, Zagłoby

Magdalena Durniat

KW Stowarzyszenie "Nasza Gmina Słupno"

Nr 9

Nowe Gulczewo II ulice: Bohuna (od nr 1 do nr 12), Chmielowa, Chocimska (od nr 1 do nr 5), Czarnieckiego, Heleny, Husarska (od nr 5 do nr 14), J. III. Sobieskiego, J. Wiśniowieckiego, Kamienna, Ketlinga (od nr 1 do nr 7), Magnacka, Oleńki, Podbipięty, Przesmyk, Ruciana (od nr 1 do nr 8), Sarmacka, Senatorska (od nr 14 do nr 26), Stepowa (od nr 13 do nr 67), Szlachecka (numery nieparzyste od nr 1 do nr 131), Ułańska, Zbrojowa

Anna Zalewska

KW Stowarzyszenie "Nasza Gmina Słupno"

Nr 10

Cekanowo I ulice: Fiołkowa, Królewska, Książęca, Malinowa, Mazowiecka, Płocka, Polna, Północna, Wiejska, Wiśniowa

Małgorzata Kikolska

KWW Dobra Przyszłość Słupna

Nr 11

Cekanowo II ulice: Biedronki, Bukowa, Ceglana, Chabrowa, Cicha, Jagodowa, Jodłowa, Jutrzenki, Konwaliowa, Lawendowa, Lazurowa, Leśna, Letnia, Ludowa, Malownicza, Miła, Myśliwska, Orzechowa, Piaskowa, Piesza, Poziomkowa, Promienna, Rumiankowa, Siewna, Spacerowa, Stokrotki, św. Alberta, św. Huberta, Tęczowa, Urocza, Ustronie, Zamkowa

Jarosław Szałkowski

KW Stowarzyszenie "Nasza Gmina Słupno"

Nr 12

Szeligi, Słupno I ulice: Cedrowa, Cisowa, Do Grodziska, Grabowa, Gruszkowa, Hiacyntowa, Jarzębinowa, Jasna, Jaworowa, Kalinowa, Kasztanowa, Klonowa, Księżycowa, Leszczynowa, Magnoliowa, Ogrodowa, Sasanki, Słoneczna, Strażacka, Wschodnia, Źródlana, Żonkilowa, Żwirowa

Piotr Węgliński

KW Stowarzyszenie "Nasza Gmina Słupno"

Nr 13

Słupno II ulice: Bajkowa, Baśniowa, Bociania, Calineczki, Drozdowa, Gołębia, Gryczana, Jaglana, Jastrzębia, Jaśminowa, Jesionowa, Korsarska, Krucza, Krzelewo, Łączna, Młynarska, Modra, Nad Słupianką, Orla, Pocztowa, Sezamowa, Smocza, Sokola, Sowia, Śnieżki, Topolowa, Wierzbowa, Wronia, Zarzeczna, Zielona, Żeglarska, Żurawia

Małgorzata Barbara Sawicka

KW Stowarzyszenie "Nasza Gmina Słupno"

Nr 14

Słupno III ulice: Bałkańska, Brzozowa, Grzybowa, Jabłoni, Krótka, Lipowa, Majowa, Makowa, Miszewska, Piaski, Sosnowa, Studzienna, Świerkowa, Uskok, Wiosenna, Zaułek, Zielna

Paweł Baranowski

KW Stowarzyszenie "Nasza Gmina Słupno"

Nr 15

Słupno IV ulice: Akacjowa, Dębowa, Handlowa, Kościelna, Modrzewiowa, Różana, Warszawska, Wrzosowa, Zacisze

Izabela Danuta Tomaszewska

KWW Dobra Przyszłość Słupna

 źródło: plock.kbw.gov.pl


Obwieszczenie komisarza wyborczego w płocku z dnia 21 sierpnia o wynikach wyborów przedterminowych do Rady Gminy Słupno przeprowadzonych w dniu 20 sierpnia 2017 r. zobacz

Wyniki przedtermionowych wyborów do Rady Gminy Słupno zarządzonych na dzień 20 sierpnia 2017 roku zobacz

Zarządzenie Wójta Gminy Słupno Nr 108/2017 z dnia 16 sierpnia 2017 r. w sprawie zmiany uzupełnienia składu obwodowych komisji wyborczych zobacz

Zarządzenie Wójta Gminy Słupno Nr 102/2017 z dnia 7 sierpnia 2017 r. w sprawie uzupełnienia minimalnego składu obwodowych komisji wyborczych zobacz

Uchwała Gminnej Komisji Wyborczej w Słupnie z dnia 1 sierpnia 2017 r. w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych zobacz

Obwieszczenie Gminnej Komisji Wyborczej w Słupnie z dnia 3 sierpnia 2017 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych w wyborach przedterminowych do Rady Gminy Słupno zarządzonych na dzień 20 sierpnia 2017 r. zobacz

Uchwała Gminnej Komisji Wyborczej w Słupnie z dnia 1 sierpnia w sprawie przyznania numerów zarejestrowanym listom kandydatów na radnych w wyborach przedterminowych do Rady Gminy Słupno zarządzonych na dzień 20 sierpnia zobacz

Obwieszczenie Wójta Gminy z dnia 1 sierpnia 2017 r. o numerach oraz granicach obwodów głosowania, wyznaczonych siedzibach obwodowych komisji wyborczych, lokalach obwodowych komisji wyborczych dostosowanych do potrzeb wyborców niepełnosprawnych w tych  o lokalach obwodowych komisji wyborczych właściwych do głosowania korespondencyjnego, w których zostaną przeprowadzone przedterminowe wybory do Rady Gminy Słupno w województwie mazowieckim, zarządzone na dzień 20 sierpnia 2017 r. zobacz

Informacja o terminie przyznawania numerów zarejestrowanym listom kandydatów na radnych zobacz

Terminy dyżurów Gminnej Komisji do spraw przedterminowych wyborów do Rady Gminy Słupno celem zgłoszenia kandydatów do obwodowych komisji wyborczych w przedterminowych wyborach do Rady Gminy Słupno zobacz

Dyżury Gminnej Komisji do spraw przedterminowych wyborów do Rady Gminy Słupno w celu zgłoszenia kandydatów do Rady Gminy Słupno w Urzędzie Gminy Słupno ul. Miszewska 8A, tel 242679582  zobacz

Informacja o wyborach przedterminowych do Rady Gminy Słupno zarządzonych na dzień 20 sierpnia 2017 r. zobacz

Informacja o prawie dopisania do rejestru wyborców w przedterminowych wyborach do Rady Gminy Słupno więcej...

Informacja o prawie do głosowania przez pełnomocnika w przedterminowych wyborach do Rady Gminy Słupno więcej...


Postanowienie Nr 38/2017 Komisarza Wyborczego z dnia 17lipca w sprawie powołania Gminnej Komisji Wyborczej w Słupnie zobacz

Obwieszczenie Wójta Gminy Słupno z dnia 12 lipca 2017 roku o okręgach wyborczych, ich granicach i numerach, liczbie radnych wybieranych w każdym okręgu wyborczym oraz wyznaczonej siedzibie Gminnej Komisji Wyborczej dla wyborów do roady gminy zarządzonych na dzień 20 sierpnia 2017 r. zobacz

Obwieszczenie Wojewody Mazowieckiego z dnia 4 lipca 2017 r. podania do publicznej wiadomości rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów w sprawie przedterminowych wyborów do Rady Gminy Słupno zobacz

Rozporządzenie Prezesa Rady Ministrów z dnia 28 czerwca 2017r.  w sprawie przedterminowych wyborów do Rady Gmino Słupno zobacz

Informacje o dokumencie:
  • Informację wprowawdził(a) do BIP: Ulicki Tomasz
  • Data udostępnienia w BIP: 2017-07-05 09:56:35
  • Informacja zaktualizowana przez: Ulicki Tomasz
  • Data ostatniej aktualizacji: 2017-08-22 08:33:53
  • Liczba odsłon: 5142
  • Historia dokumentu:

[Liczba odsłon: 2288677]

przewiń do góry