Uchwały Rady Gminy
Projekty Uchwał Rady Gminy
Skład osobowy Rady Gminy
Skład osobowy Komisji Rady Gminy
Porządek obrad Rady Gminy
Porządek obrad Komisji Rady Gminy
Protokoły z posiedzeń Rady Gminy
Protokoły z posiedzeń Komisji Rady Gminy
Interpelacje, wnioski i zapytania
Petycje




Rada Gminy Słupno

Kadencja 2017-2018

Przewodniczący Rady Gminy -   Dariusz Kępczyński
Wiceprzewodnicząca Rady Gminy - Małgorzata Barbara Sawicka

Radni:
Anna Aneta Głowacka - a.glowacka@rada.slupno.eu
Jarosław Śliwiński - j.sliwinski@rada.slupno.eu
Janusz Kazimierz Szenk- j.szenk@rada.slupno.eu
Marcin Gorzelany - m.gorzelany@rada.slupno.eu
Tomasz Piórkowski - t.piorkowski@rada.slupno.eu
Andrzej Pietrzaka - a.pietrzak@rada.slupno.eu
Magdalena Durniat - m.durniat@rada.slupno.eu
Anna Zalewska - a.zalewska@rada.slupno.eu
Małgorzata Kikolska - zrzekła się mandatu
Jarosław Szałkowski - j.szalkowski@rada.slupno.eu
Piotr Węgliński - p.weglinski@rada.slupno.eu
Paweł Baranowski - p.baranowski@rada.slupno.eu
Izabela Danuta Tomaszewska - i.tomaszewska@rada.slupno.eu
Informacje o dokumencie:
  • Informację wprowawdził(a) do BIP: Ulicki Tomasz
  • Data udostępnienia w BIP: 2017-08-24 10:44:39
  • Informacja zaktualizowana przez: Ewa Woźniak
  • Data ostatniej aktualizacji: 2018-11-19 14:22:58
  • Liczba odsłon: 4097
  • Historia dokumentu:

[Liczba odsłon: 2288684]

przewiń do góry