Oświadczenia majątkowe Radnych Gminy Słupno za rok 2022
Małgorzata Barbara Sawicka - Przewodnicząca Rady Gminy - zobacz
Paweł Baranowski - Wiceprzewodniczący Rady Gminy - zobacz
Andrzej Zbigniew Mioduski- radny - zobacz
Jarosław Śliwiński - radny - zobacz
Józef Rączkowski - radny -zobacz
Tomasz Piórkowski - radny- zobacz
Andrzej Pietrzak- radny - zobacz
Magdalena Durniat - radna - zobacz
Anna Zalewska- radna - zobacz
Romana Chirzyńska - radna - zobacz
Piotr Węgliński - radny - zobacz
Władysław Grabowski - radny - zobacz
Agnieszka Beata Karpińska-Rosiak - radna - zobacz
Janusz Kazimierz Szenk - radny - zobacz
Tomasz Jarowicz - radny- zobacz
Oświadczenie majątkowe za 2022 rok
Marcin Zawadka - Wójt Gminy Słupno - zobacz
Magdalena Szochner-Siemińska - Dyrektora GOPS-u Słupno zobacz
Bożena Wernik - Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Słupnie oraz p.o. Dyrektora GOK Słupno z/s Cekanowie zobacz
Agnieszka Ruclak - zastępca wójta zobacz
Beata Łapiak- skarbnik zobacz
Renata Sobolewska-Główny specjalista ds. inwestycji zobacz
Anna Marciniak-Duplicka – Naczelnik Wydziału Nieruchomości i Gospodarki Komunalnej zobacz
Joanna Ewa Wereszczyńska - Naczelnik Wydziału Inwestycji, Infrastruktury i Rozwoju zobacz
Dominika Kacprzyńska - Naczelnik Wydziału Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodno-Kanalizacyjnej zobacz
Waldemar Krzysztof Kaczorowski - Dyrektor Szkoły Podstawowej im. abp. Antoniego Juliana
Nowowiejskiego w Słupnie zobacz
Agnieszka Domińska- Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Ziemi Mazowieckiej w Liszynie zobacz
Marzena Woźniak-Trojanowska - Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Małego Powstańca w Święcieńcu zobacz
Edyta Sobolewska – Dyrektor Samorządowego Przedszkola „Niezapominajka” w Słupnie zobacz
Teresa Jolanta Herc – Dyrektor Gminnego Żłobka w Słupnie zobacz
Marzena Kowalczyk - Kierownik Środowiskowego Domu Samopomocy w Słupnie zobacz
Oświadczenia majątkowe Radnych Gminy Słupno za rok 2021
Małgorzata Barbara Sawicka - Przewodnicząca Rady Gminy - zobacz
Paweł Baranowski - Wiceprzewodniczący Rady Gminy - zobacz
Andrzej Zbigniew Mioduski- radny - zobacz
Jarosław Śliwiński - radny - zobacz
Józef Rączkowski - radny -zobacz wyjaśnienia
Tomasz Piórkowski - radny- zobacz
Andrzej Pietrzak- radny - zobacz
Magdalena Durniat - radna - zobacz
Anna Zalewska- radna - zobacz
Romana Chirzyńska - radna - zobacz wyjaśnienia
Piotr Węgliński - radny - zobacz
Władysław Grabowski - radny - zobacz wyjaśnienia
Agnieszka Beata Karpińska-Rosiak - radna - zobacz
Janusz Kazimierz Szenk - radny - zobacz
Tomasz Jarowicz - radny- zobacz
Magdalena Szochner-Siemińska - Dyrektora GOPS-u Słupno zobacz
Bożena Wernik - Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Słupnie oraz p.o. Dyrektora GOK Słupno z/s Cekanowie zobacz
Marcin Zawadka - wójt Gminy Słupno zobacz korekta
Agnieszka Ruclak - zastępca wójta zobacz
Beata Łapiak- skarbnik zobacz
Renata Sobolewska-Główny specjalista ds. inwestycji zobacz
Anna Marciniak-Duplicka – Naczelnik Wydziału Nieruchomości i Gospodarki Komunalnej zobacz
Joanna Ewa Wereszczyńska - Naczelnik Wydziału Inwestycji, Infrastruktury i Rozwoju zobacz
Dominika Kacprzyńska - Naczelnik Wydziału Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodno-Kanalizacyjnej zobacz
Waldemar Krzysztof Kaczorowski - Dyrektor Szkoły Podstawowej im. abp. Antoniego Juliana
Nowowiejskiego w Słupnie zobacz
Agnieszka Domińska- Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Małego Powstańca w Święcieńcu zobacz
Jolanta Borowska - Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Ziemi Mazowieckiej w Liszynie zobacz
Edyta Sobolewska – Dyrektor Samorządowego Przedszkola „Niezapominajka” w Słupnie zobacz
Teresa Jolanta Herc – Dyrektor Gminnego Żłobka w Słupnie zobacz
Marzena Kowalczyk - Kierownik Środowiskowego Domu Samopomocy w Słupnie zobacz
Oświadczenia majątkowe Radnych Gminy Słupno za rok 2020
Małgorzata Barbara Sawicka - Przewodnicząca Rady Gminy - zobacz
Paweł Baranowski - Wiceprzewodniczący Rady Gminy - zobacz
Andrzej Zbigniew Mioduski- radny - zobacz
Jarosław Śliwiński - radny - zobacz
Józef Rączkowski - radny -zobacz wyjaśnienia
Tomasz Piórkowski - radny- zobacz
Andrzej Pietrzak- radny - zobacz
Magdalena Durniat - radna - zobacz
Anna Zalewska- radna - zobacz
Romana Chirzyńska - radna - zobacz wyjaśnienia
Piotr Węgliński - radny - zobacz
Władysław Grabowski - radny - zobacz
Agnieszka Beata Karpińska-Rosiak - radna - zobacz
Janusz Kazimierz Szenk - radny - zobacz
Tomasz Jarowicz - radny- zobacz wyjaśnienia
Magdalena Szochner-Siemińska - Dyrektora GOPS-u Słupno zobacz
Bożena Wernik - Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Słupnie oraz p.o. Dyrektora GOK Słupno z/s Cekanowie zobacz
Marcin Zawadka - wójt Gminy Słupno zobacz
Agnieszka Ruclak - zastępca wójta zobacz
Beata Łapiak- skarbnik zobacz
Renata Sobolewska-Główny specjalista ds. inwestycji zobacz
Anna Marciniak-Duplicka – Naczelnik Wydziału Nieruchomości i Gospodarki Komunalnej zobacz
Joanna Ewa Wereszczyńska - Naczelnik Wydziału Inwestycji, Infrastruktury i Rozwoju zobacz
Dominika Kacprzyńska - Naczelnik Wydziału Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodno-Kanalizacyjnej zobacz
Waldemar Krzysztof Kaczorowski - Dyrektor Szkoły Podstawowej im. abp. Antoniego Juliana
Nowowiejskiego w Słupnie zobacz
Agnieszka Domińska- Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Małego Powstańca w Święcieńcu zobacz
Jolanta Borowska - Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Ziemi Mazowieckiej w Liszynie zobacz
Edyta Sobolewska – Dyrektor Samorządowego Przedszkola „Niezapominajka” w Słupnie zobacz
Teresa Jolanta Herc – Dyrektor Gminnego Żłobka w Słupnie zobacz
Kowalczyk Teresa - Kierownik Środowiskowego Domu Samopomocy w Słupnie zobacz
Oświadczenia majątkowe Radnych Gminy Słupno za rok 2019
Małgorzata Barbara Sawicka - Przewodnicząca Rady Gminy - zobacz
Paweł Baranowski - Wiceprzewodniczący Rady Gminy - zobacz
Andrzej Zbigniew Mioduski- radny - zobacz
Jarosław Śliwiński - radny - zobacz
Józef Rączkowski - radny - zobacz
Tomasz Piórkowski - radny- zobacz
Andrzej Pietrzak- radny - zobacz
Magdalena Durniat - radna - zobacz
Anna Zalewska- radna - zobacz
Romana Chirzyńska - radna - zobacz
Piotr Węgliński - radny - zobacz
Władysław Grabowski - radny - zobacz
Agnieszka Beata Karpińska-Rosiak - radna - zobacz
Janusz Kazimierz Szenk - radny - zobacz
Tomasz Jarowicz - radny- zobacz
Magdalena Szochner-Siemińska - Dyrektora GOPS-u Słupno zobacz
Bożena Wernik - Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Słupnie oraz p.o. Dyrektora GOK Słupno z/s Cekanowie zobacz
Marcin Zawadka - wójt Gminy Słupno zobacz
Agnieszka Ruclak - zastępca wójta zobacz
Beata Łapiak- skarbnik zobacz
Renata Sobolewska-Główny specjalista ds. inwestycji zobacz
Anna Marciniak-Duplicka – Naczelnik Wydziału Nieruchomości i Gospodarki Komunalnej zobacz
Joanna Ewa Wereszczyńska - Naczelnik Wydziału Inwestycji, Infrastruktury i Rozwoju zobacz
Dominika Kacprzyńska - Naczelnik Wydziału Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodno-Kanalizacyjnej zobacz
Waldemar Krzysztof Kaczorowski - Dyrektor Szkoły Podstawowej im. abp. Antoniego Juliana
Nowowiejskiego w Słupnie zobacz
Agnieszka Domińska- Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Małego Powstańca w Święcieńcu zobacz
Jolanta Borowska - Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Ziemi Mazowieckiej w Liszynie zobacz
Edyta Sobolewska – Dyrektor Samorządowego Przedszkola „Niezapominajka” w Słupnie zobacz
Teresa Jolanta Herc – Dyrektor Gminnego Żłobka w Słupnie zobacz
Kowalczyk Teresa - Kierownik Środowiskowego Domu Samopomocy w Słupnie zobacz
Oświadczenia majątkowe Radnych Gminy Słupno za rok 2018
Małgorzata Barbara Sawicka - Przewodnicząca Rady Gminy - zobacz
Paweł Baranowski - Wiceprzewodniczący Rady Gminy - zobacz
Andrzej Zbigniew Mioduski- radny - zobacz
Jarosław Śliwiński - radny - zobacz
Józef Rączkowski - radny - zobacz
Tomasz Piórkowski - radny- zobacz
Andrzej Pietrzak- radny - zobacz
Magdalena Durniat - radna - zobacz
Anna Zalewska- radna - zobacz
Romana Chirzyńska - radna - zobacz
Jarosław Szałkowski - radny - zobacz
Piotr Węgliński - radny - zobacz
Władysław Grabowski - radny - zobacz
Agnieszka Beata Karpińska-Rosiak - radna - zobacz
Janusz Kazimierz Szenk - radny - zobacz
Tomasz Jarowicz - radny- początek kadencji - zobacz
Ewa Natkowska - inspektor ds. podatków i opłat zobacz
Magdalena Szochner-Siemińska - Dyrektora GOPS-u Słupno zobacz
Agnieszka Biernat - Dyrektor CUW w Słupnie (zakończenie pełnienia funkcji) zobacz
Bożena Wernik - Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Słupnie oraz p.o. Dyrektora GOK Słupno z/s Cekanowie zobacz
Marcin Zawadka - wójt Gminy Słupno zobacz
Agnieszka Ruclak - zastępca wójta zobacz
Beata Łapiak- skarbnik zobacz
Barbara Agnieszka Michałowska - Główny Księgowy w UG zobacz
Barbara Agnieszka Michałowska - Główny Księgowy w UG (zakończenie pełnienia funkcji) zobacz
Renata Sobolewska-Główny specjalista ds. inwestycji zobacz
Anna Marciniak-Duplicka – Naczelnik Wydziału Nieruchomości i Gospodarki Komunalnej zobacz
Joanna Ewa Wereszczyńska - Naczelnik Wydziału Inwestycji, Infrastruktury i Rozwoju zobacz
Dominika Kacprzyńska - Naczelnik Wydziału Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodno-Kanalizacyjnej zobacz
Waldemar Krzysztof Kaczorowski - Dyrektor Szkoły Podstawowej im. abp. Antoniego Juliana
Nowowiejskiego w Słupnie zobacz
Agnieszka Domińska- Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Małego Powstańca w Święcieńcu zobacz
Jolanta Borowska - Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Ziemi Mazowieckiej w Liszynie zobacz
Edyta Sobolewska – Dyrektor Samorządowego Przedszkola „Niezapominajka” w Słupnie zobacz
Teresa Jolanta Herc – Dyrektor Gminnego Żłobka w Słupnie zobacz
Oświadczenia majątkowe Radnych Gminy Słupno związku z rozpoczęciem kadencji w roku 2018
Małgorzata Barbara Sawicka - Przewodnicząca Rady Gminy - zobacz
Paweł Baranowski - Wiceprzewodniczący Rady Gminy - zobacz
Andrzej Zbigniew Mioduski- radny - zobacz
Jarosław Śliwiński - radny - zobacz
Józef Rączkowski - radny - zobacz
Tomasz Piórkowski - radny- zobacz
Andrzej Pietrzak- radny - zobacz
Magdalena Durniat - radna - zobacz
Anna Zalewska- radna - zobacz
Romana Chirzyńska - radna - zobacz
Jarosław Szałkowski - radny - zobacz
Piotr Węgliński - radny - zobacz
Władysław Grabowski - radny - zobacz
Agnieszka Beata Karpińska-Rosiak - radna - zobacz
Janusz Kazimierz Szenk - radny- zobacz
Oświadczenie majątkowe za 2017 rok
Ewa Natkowska - inspektor ds. podatków i opłat zobacz
Tomasz Wiktorowski - p.o. Dyrektora GOK Słupno z/s Cekanowie zobacz
Tomasz Wiktorowski - p.o. Dyrektora GOK Słupno z/s Cekanowie (zakończenie funkcji) zobacz
Magdalena Szochner-Siemińska - Dyrektora GOPS-u Słupno zobacz
Agnieszka Biernat - Dyrektor GZO w Słupnie zobacz
Bożena Wernik - Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Słupnie zobacz
Bożena Wernik - p.o. Dyrektora GOK Słupno z/s Cekanowie(objęcie funkcji) zobacz
Marcin Zawadka - wójt Gminy Słupno (początek kadencji) zobacz
Marcin Zawadka - wójt Gminy Słupno zobacz
Marcin Zawadka - Wójt Gminy Słupno (koniec kadencji) zobacz
Agnieszka Ruclak - zastępca wójta zobacz
Beata Łapiak- skarbnik zobacz, korekta
Barbara Agnieszka Michałowska - Główny Księgowy w UG zobacz
Anna Marciniak-Duplicka – Naczelnik Wydziału Nieruchomości i Gospodarki Komunalnej zobacz
Joanna Ewa Wereszczyńska - Naczelnik Wydziału Inwestycji, Infrastruktury i Rozwoju zobacz
Dominika Kacprzyńska - Naczelnik Wydziału Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodno-Kanalizacyjnej zobacz
Waldemar Krzysztof Kaczorowski - Dyrektor Szkoły Podstawowej im. abp. Antoniego Juliana
Nowowiejskiego w Słupnie zobacz
Mariusz Krysiak - Dyrektor Gimnazjum im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Słupnie (zakończenie funkcji) zobacz
Agnieszka Domińska- Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Małego Powstańca w Święcieńcu zobacz
Agnieszka Domińska- Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Małego Powstańca w Święcieńcu (początek kadencji) zobacz
Izabela Tomaszewska - Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Małego Powstańca w Święcieńcu (zakończenie funkcji) zobacz
Jolanta Borowska - Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Ziemi Mazowieckiej w Liszynie zobacz
Jolanta Borowska - Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Ziemi Mazowieckiej w Liszynie (początek kadencji) zobacz
Wanda Janina Urbaniak - Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Ziemi Mazowieckiej w Liszynie (zakończenie funkcji) zobacz
Edyta Sobolewska – Dyrektor Samorządowego Przedszkola „Niezapominajka” w Słupnie zobacz
Teresa Jolanta Herc – Dyrektor Gminnego Żłobka w Słupnie zobacz
Oświadczenia majątkowe Radnych Gminy Słupno związku z zakończeniem kadencji w roku 2018
Dariusz Kępczyński - Przewodniczący Rady Gminy - zobacz
Małgorzata Barbara Sawicka - Wiceprzewodnicząca Rady Gminy - zobacz
Anna Aneta Głowacka- radna - zobacz
Jarosław Śliwiński - radny - zobacz
Marcin Gorzelany - radny - zobacz
Tomasz Piórkowski - radny- zobacz
Andrzej Pietrzak- radny - zobacz
Magdalena Durniat - radna - zobacz
Anna Zalewska- radna - zobacz
Małgorzata Kikolska - radna - zobacz, korekta nr 1, korekta nr 2
Jarosław Szałkowski - radny - zobacz
Piotr Węgliński - radny - zobacz
Paweł Baranowski - radny - zobacz
Izabela Danuta Tomaszewska - radna - zobacz
Janusz Kazimierz Szenk - radny- zobacz
Oświadczenia majątkowe Radnych Gminy Słupno za rok 2017
Dariusz Kępczyński - Przewodniczący Rady Gminy - zobacz
Małgorzata Barbara Sawicka - Wiceprzewodnicząca Rady Gminy - zobacz
Anna Aneta Głowacka- radna - zobacz
Jarosław Śliwiński - radny - zobacz
Marcin Gorzelany - radny - zobacz
Tomasz Piórkowski - radny- zobacz
Andrzej Pietrzak- radny - zobacz
Magdalena Durniat - radna - zobacz
Anna Zalewska- radna - zobacz
Małgorzata Kikolska - radna - zobacz
Jarosław Szałkowski - radny - zobacz
Piotr Węgliński - radny - zobacz
Paweł Baranowski - radny - zobacz
Izabela Danuta Tomaszewska - radna - zobacz
Janusz Kazimierz Szenk - radny - zobacz
Oświadczenia majątkowe Radnych Gminy Słupno związku z rozpoczęciem kadencji w roku 2017
Dariusz Kępczyński - Przewodniczący Rady Gminy - zobacz
Małgorzata Barbara Sawicka - Wiceprzewodnicząca Rady Gminy - zobacz
Anna Aneta Głowacka- radna - zobacz
Jarosław Śliwiński - radny - zobacz
Marcin Gorzelany - radny - zobacz
Tomasz Piórkowski - radny- zobacz
Andrzej Pietrzak- radny - zobacz
Magdalena Durniat - radna - zobacz
Anna Zalewska- radna - zobacz
Małgorzata Kikolska - radna - zobacz
Jarosław Szałkowski - radny - zobacz
Piotr Węgliński - radny - zobacz
Paweł Baranowski - radny - zobacz
Izabela Danuta Tomaszewska - radna - zobacz
Janusz Kazimierz Szenk - radny - zobacz
Oświadczenia majątkowe Radnych Gminy Słupno za rok 2016
Elżbieta Kuchta - Przewodnicząca Rady Gminy - zobacz
Marcin Petera - Wiceprzewodniczący Rady Gminy - zobacz
Piotr Rzewuski - radny - zobacz
Konrad Dobrosielski - radny - zobacz
Janusz Szenk- radny - zobacz
Michał Drajkowski- radny- zobacz
Zbigniew Pielat -radny - zobacz
Jan Stefański- radny - zobacz
Jadwiga Lewicka - radna - zobacz
Dariusz Kępczyński - radny - zobacz
Bożena Grzybowska - radna - zobacz
Piotr Zalewski - radny - zobacz
Tomasz Piórkowski - radny - zobacz
Krzysztof Łączyński - radny - zobacz
Małgorzata Sawicka - radna - zobacz
Katarzyna Garwacka- radna - zobacz
Oświadczenie majątkowe za 2016 rok
Ewa Natkowska - inspektor ds. podatków i opłat zobacz
Tomasz Wiktorowski - p.o. Dyrektora GOK Słupno z/s Cekanowie zobacz
Magdalena Szochner-Siemińska - Dyrektora GOPS-u Słupno zobacz
Agnieszka Biernat - Dyrektor GZO w Słupnie zobacz
Mariusz Krysiak - Dyrektor Gimnazjum im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Słupnie zobacz
Waldemar Krzysztof Kaczorowski - Dyrektor Szkoły Podstawowej im. abp. Antoniego Juliana
Nowowiejskiego w Słupnie zobacz
Bożena Wernik - Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Słupnie zobacz
Marcin Zawadka - wójt Gminy Słupno zobacz
Agnieszka Ruclak - zastępca wójta zobacz
Beata Łapiak- skarbnik zobacz
Beata Łapiak skarbnik (objęcie funkcji) zobacz
Barbara Agnieszka Michałowska - Główny Księgowy w UG zobacz
Łukasz Skutnik - Naczelnik Wydziału Inwestycji, Infrastruktury i Rozwoju zobacz
Łukasz Skutnik - Naczelnik Wydziału Inwestycji, Infrastruktury i Rozwoju zobacz
Joanna Ewa Wereszczyńska - Naczelnik Wydziału Nieruchomości i Planowania Przestrzennego zobacz
Dominika Kacprzyńska - Naczelnik Wydziału Ochrony Środowiska i Gospodarki Komunalnej zobacz
Izabela Tomaszewska - Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Małego Powstańca w Święcieńcu zobacz
Agnieszka Serafimowicz - Dyrektor GOK-u zobacz
Agnieszka Serafimowicz - Dyrektor GOK-u zobacz
Ewa Stańczak - Dyrektor Samorządowego Przedszkola "Niezapominajka" w Słupnie (zakończenie funkcji) zobacz
Wanda Janina Urbaniak - Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Ziemi Mazowieckiej w Liszynie zobacz
Teresa Jolanta Herc – Dyrektor Gminnego Żłobka w Słupnie (objecie funkcji) zobacz
Teresa Jolanta Herc – Dyrektor Gminnego Żłobka w Słupnie zobacz
Edyta Sobolewska – Dyrektor Samorządowego Przedszkola „Niezapominajka” w Słupnie (objęcie funkcji) zobacz
Edyta Sobolewska – Dyrektor Samorządowego Przedszkola „Niezapominajka” w Słupnie zobacz
Oświadczenia majątkowe Radnych Gminy Słupno za rok 2015
Elżbieta Kuchta - Przewodnicząca Rady Gminy - zobacz
Marcin Petera - Wiceprzewodniczący Rady Gminy - zobacz
Piotr Rzewuski - radny - zobacz
Konrad Dobrosielski - radny - zobacz
Janusz Szenk- radny - zobacz
Michał Drajkowski- radny- zobacz
Zbigniew Pielat -radny - zobacz
Jan Stefański- radny - zobacz
Jadwiga Lewicka - radna - zobacz
Dariusz Kępczyński - radny - zobacz
Bożena Grzybowska - radna - zobacz
Piotr Zalewski - radny - zobacz
Krzysztof Łączyński - radny - zobacz
Katarzyna Garwacka- radna - zobacz
Oświadczenie majątkowe za 2015 rok
Kamil Kulik - zastępca wójta zobacz (zakończenie funkcji)
Agnieszka Ruclak - zastępca wójta zobacz (rozpoczęcie funkcji)
Grażyna Wójcik - skarbnik zobacz (rozpoczęcie funkcji)
Elżbieta Syrkowska - skarbnik zobacz (zakończenie funkcji)
Tomasz Wiktorowski - p.o. Dyrektora GOK Słupno z/s Cekanowie zobacz (rozpoczęcie funkcji)
Renata Krawczyńska-Adamkowska -p.o. Dyrektora GOK Słupno z/s Cekanowie zobacz (rozpoczęcie funkcji)
Renata Krawczyńska-Adamkowska -p.o. Dyrektora GOK Słupno z/s Cekanowie zobacz (zakończenie funkcji)
Andrzej Łukasz Bieńkowski - Dyrektor GOK Słupno z/s Cekanowie zobacz
Andrzej Łukasz Bieńkowski - Dyrektor GOK Słupno z/s Cekanowie zobacz (zakończenie funkcji)
Magdalena Szochner-Siemińska - Dyrektora GOPS-u Słupno zobacz
Agnieszka Biernat - Dyrektor GZO w Słupnie zobacz
Agnieszka Ruclak - zastępca wójta zobacz
Kamil Kulik- sekretarz gminy zobacz
Grażyna Wójcik - skarbnik zobacz
Marcin Zawadka - wójt Gminy Słupno zobacz
Barbara Agnieszka Michałowska - Główny Księgowy w UG zobacz
Andrzej Dzięgielewski - Naczelnik Wydziału Inwestycji, Infrastruktury i Rozwoju zobacz
Andrzej Dzięgielewski - Naczelnik Wydziału Inwestycji, Infrastruktury i Rozwoju (zakończenie funkcji) zobacz
Łukasz Skutnik - Naczelnik Wydziału Inwestycji, Infrastruktury i Rozwoju (podjęcie funkcji) zobacz
Joanna Ewa Wereszczyńska - Naczelnik Wydziału Nieruchomości i Planowania Przestrzennego zobacz
Dominika Kacprzyńska - Naczelnik Wydziału Ochrony Środowiska i Gospodarki Komunalnej zobacz
Ewa Natkowska - inspektor ds. podatków i opłat zobacz
Mariusz Krysiak - Dyrektor Gimnazjum im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Słupnie zobacz
Waldemar Krzysztof Kaczorowski - Dyrektor Szkoły Podstawowej im. abp. Antoniego Juliana
Nowowiejskiego w Słupnie zobacz
Bożena Wernik - Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Słupnie zobacz
Izabela Tomaszewska - Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Małego Powstańca w Święcieńcu zobacz
Ewa Stańczak - Dyrektor Samorządowego Przedszkola "Niezapominajka" w Słupnie zobacz
Wanda Janina Urbaniak - Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Ziemi Mazowieckiej w Liszynie zobacz
Agnieszka Serafimowicz - Dyrektor GOK-u zobacz
Oświadczenia majątkowe za 2014 rok
Kamil Michał Kulik - sekretarz gminy - zobacz
Leonarda Anna Luśniewska - były sekretarz gminy zobacz
Magdalena Szochner-Siemińska - p.o. Dyrektora GOPS-u zobacz
Małgorzata Urszula Olenderek - była Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Słupnie zobacz
Joanna Maria Augustowska - była Dyrektor GOPS-u zobacz
Elżbieta Syrkowska - skarbnik gminy zobacz
Ewa Natkowska - inspektor ds. podatków i opłat zobacz
Joanna Ewa Wereszczyńska - Naczelnik Wydziału Nieruchomości i Planowania Przestrzennego zobacz
Barbara Agnieszka Michałowska - Główny Księgowy w UG zobacz
Magdalena Bogucka - Dyrektor Gminnego Zespołu Oświaty zobacz
Agnieszka Serafimowicz - Dyrektor GOK-u zobacz
Marcin Zawadka - wójt Gminy Słupno zobacz
Kamil Michał Kulik - zastępca wójta zobacz
Andrzej Dzięgielewski - Naczelnik Wydziału Inwestycji, Infrastruktury i Rozwoju zobacz
Izabela Tomaszewska - Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Małego Powstańca w Święcieńcu zobacz
Ewa Stańczak - Dyrektor Samorządowego Przedszkola "Niezapominajka" w Słupnie zobacz
Beata Katarzyna Jakowska - Dyrektor Gimnazjum im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Słupnie zobacz
Waldemar Krzysztof Kaczorowski - Dyrektor Szkoły Podstawowej im. abp. Antoniego Juliana
Nowowiejskiego w Słupnie zobacz
Agnieszka Biernat - Główny Księgowy w Gminnym Zespole Oświaty w Słupnie zobacz
Wanda Janina Urbaniak - Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Ziemi Mazowieckiej w Liszynie zobacz
Oświadczenia majątkowe za 2014 rok - początek pełnienia funkcji
Agnieszka Biernat- p.o. Dyrektor GZO zobacz
Andrzej Łukasz Bieńkowski- dyrektor GOK Słupno s/w Cekanowie zobacz
Magdalena Szochner-Siemińska - p.o. Dyrektora GOPS-u zobacz
Andrzej Dzięgielewski - p.o. Naczelnika Wydziału Inwestycji, Infrastruktury i Rozwoju zobacz
Joanna Ewa Wereszczyńska - Naczelnik Wydziału Nieruchomości i Planowania Przestrzennego zobacz
Oświadczenia majątkowe za 2014 rok - zakończenie pełnienia funkcji
Joanna Maria Augustowska - Dyrektor GOPS-u zobacz
Leonarda Anna Luśniewska - sekretarz gminy zobacz
Oświadczenia majątkowe na początek kadencji 2014-2018
Marcin Zawadka - Wójt Gminy Słupno zobacz
Marcin Zawadka -Wójt Gminy Słupno - korekta zeznania zobacz
Kamil Kulik - Zastępca Wójta zobacz
Oświadczenia majątkowe Radnych Gminy Słupno za rok 2014
Elżbieta Kuchta - Przewodnicząca Rady Gminy - zobacz
Marcin Petera - Wiceprzewodniczący Rady Gminy - zobacz
Piotr Rzewuski - radny - zobacz
Konrad Dobrosielski - radny - zobacz
Janusz Szenk- radny - zobacz
Michał Drajkowski- radny- zobacz
Zbigniew Pielat -radny - zobacz
Jan Stefański- radny - zobacz
Jadwiga Lewicka - radna - zobacz
Dariusz Kępczyński - radny - zobacz
Bożena Grzybowska - radna - zobacz
Piotr Zalewski - radny - zobacz
Krzysztof Łączyński - radny - zobacz
Katarzyna Garwacka - radna - zobacz
Oświadczenia majątkowe Radnych Gminy w Słupnie złożone na początku kadencji 2014 - 2018
Elżbieta Kuchta - Przewodnicząca Rady Gminy - zobacz
Marcin Petera - Wiceprzewodniczący Rady Gminy - zobacz
Piotr Rzewuski - zobacz
Krzysztof Łączyński - zobacz
Konrad Dobrosielski - zobacz
Janusz Szenk - zobacz
Piotr Zalewski - zobacz
Jadwiga Lewicka - zobacz
Bożena Grzybowska - zobacz
Dariusz Kępczyński - zobacz
Jan Stefański - zobacz
Zbigniew Pielat - zobacz
Andrzej Banasiak - zobacz
Tomasz Piórkowski zobacz
Katarzyna Garwacka - zobacz
Michał Drajkowski - zobacz
- Informację wprowawdził(a) do BIP: Maciej Kowalski
- Data udostępnienia w BIP: 2004-03-23 12:00:22
- Informacja zaktualizowana przez: Ulicki Tomasz
- Data ostatniej aktualizacji: 2023-11-20 15:12:59
- Liczba odsłon: 34909
- Historia dokumentu: